Wasza ocena sklepów internetowych.....

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Tomeqp
Posty: 954
Rejestracja: niedziela 22 lis 2009, 20:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tomeqp »

Zamówiłem dzisiaj kilka rzeczy na Solarforce-sales. Po rejestracji nie dostałem żadnego e-maila. Po złożeniu zamówienia również nic. To jest normalne? O wysyłce chociaż poinformują?
Pozdrawiam
Luigi
Posty: 408
Rejestracja: czwartek 03 lut 2011, 15:35
Lokalizacja: Wawa/Kania Nowa

Post autor: Luigi »

Mi też nic nie przysłali po złożeniu zamówienia, tylko dopiero jak wysłali. Nie pamiętam, czy wysyłali coś po rejestracji.
Wczoraj wyjąłem ze skrzynki brakujący switch z CNQ, wystarczyło tylko się grzecznie upomnieć :)
Sky Ray King (XML T6 3C) DRY (XML T5 4B) Zebralight H600 FW (XML) Yezl S7 SS (XPG S2 2T) Ultrafire C3 SS (XML T6 3C) Klon TK35 (XML U2 1C) Solarforce L2P (XML T5 4B) Ultrafire A3 (XRE Q5), LedLenser P5 (XRE) Jetbeam Raptor RRT-0 (XPG R5)
gregor10
Posty: 12
Rejestracja: piątek 08 paź 2010, 17:06
Lokalizacja: jkst

Post autor: gregor10 »

Ja to dopiero mam jazde z solarforce. Czekam od piatku na info.
Sprawa wyglada tak
zarejestrowalem sie ,
kupilem latarke, zaplacilem przez paypal

na drugi dzien loguje sie - brak użytkownika,
patrze na maila , zadnego potwierdzenia , nic tylko tyle ze kasa poszla do solarforce
zarejestrowalem sie drugi raz na tego samego maila !!! bez problemow !! historia zakupu - 0 , nic żadnych wiadomości.
Wysłałem maila opisałęm sytuacje i czekam.

Aha jeszcze jednak sprawa przy wejściu na strone sales solarfoce nie chciało mi na nią wejść tylko przekierowywało na jakąś ruską strone cos tam cos tam .ru

Czekam jak się sprawa dalej potoczy... Mam nadzieje że będzie dobrze, aczkolwiek jak narazie odnosze nieciekawe wrażenie...
Awatar użytkownika
mihas
Posty: 145
Rejestracja: środa 27 sty 2010, 00:14
Lokalizacja: Mińsk Maz.

Post autor: mihas »

Dzisiaj obsługa cnqualitygoods mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. W długi weekend włócząc się po górach zgubiłem dupkę z włącznikiem od swojej CQG S1 :sad: Pomyślałem że co mi szkodzi i napisałem do CNQG z zapytaniem czy są w stanie sprzedać mi sam tailcap od CQG S1. Następnego dnia dostałem odpowiedz - dostanę zagubioną część za darmo, po kosztach wysyłki, lub jeśli wolę, mogą dorzucić ją do następnego zamówienia :) .
Awatar użytkownika
pier
Posty: 1467
Rejestracja: poniedziałek 21 lut 2011, 09:02
Lokalizacja: Biłgoraj-Sól

Post autor: pier »

mihas pisze:Dzisiaj obsługa cnqualitygoods mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. W długi weekend włócząc się po górach zgubiłem dupkę z włącznikiem od swojej CQG S1 :sad: Pomyślałem że co mi szkodzi i napisałem do CNQG z zapytaniem czy są w stanie sprzedać mi sam tailcap od CQG S1. Następnego dnia dostałem odpowiedz - dostanę zagubioną część za darmo, po kosztach wysyłki, lub jeśli wolę, mogą dorzucić ją do następnego zamówienia :) .
No to nieźle.
Trzeba było napisać że całą latarkę zgubiłeś :twisted: (żart oczywiście)
Awatar użytkownika
Tomek210
Posty: 317
Rejestracja: piątek 15 sie 2008, 02:54
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Tomek210 »

discoverybuying.com opinii w sieci brak, ale ze względu na niskie ceny nożyków SRM postanowiłem zaryzykować.

30.04 zakup nożyka. Do bezpłatnej wysyłki dołożyłem 1,7USD za tracking
02.02 mail, że wysłane
05.05 przesyłka pojawia się w trackingu HK Post
07.05 wylatuje do Polski
09.05 pojawia się w śledzeniu Poczty Polskiej
11.05 u mnie :)
Obrazek
Tomeqp
Posty: 954
Rejestracja: niedziela 22 lis 2009, 20:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tomeqp »

Zamówiłem obudowę L2P w Solarforceflashlight-sales. Zamówienie złożone 5 maja, dzisiaj rano dostałem. Wbrew temu co często słyszałem, przesyłka była ładnie zapakowana. W sumie wszystko szybko i sprawnie, tylko nie odpisali mi na e-maila w sprawie braku potwierdzenia wysyłki.
Pozdrawiam
gregor10
Posty: 12
Rejestracja: piątek 08 paź 2010, 17:06
Lokalizacja: jkst

Post autor: gregor10 »

słowem wyjaśnienia - nie wiem o co kaman na ich stronie , ale w każdym razie ładnie odpisali (wiadomość w spamie sie znalazła) , podali numer przesyłki itp. wysyłka kosmicznie szybko doszła jak na chinapost. 4maja zamowione 14 maja otrzymalem..
wszystko fajnie zapakowane itp jedyne co to musze drop-in zmienić na jakiegos uf d26 xml 2.8A w diode :) bo ten standardowy solarforce lc xml t6 ma dawac niby 500lm , a pobiera tylko 1A , wiec lipa.
Awatar użytkownika
Nightmare
Posty: 1263
Rejestracja: sobota 26 lut 2011, 00:14
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Nightmare »

Tomek210 pisze:ale ze względu na niskie ceny nożyków SRM
Ja tez szukałem nożyków SRM, ale jak sobie przeliczyłem koszty konwersji walutowej, dopłaty za tracking, nieciekawy kurs dollara to się okazało że ten nożyk kupiłem na alledrogo za te same pieniążki za 2 dni był już u mnie :P. Powoli się zaczyna nie specjalnie opłacać robić niektóre zakupy w chinach
MPP-1 / Skyline I / L2P T6 / LL P7 / RC-39@XR-E R2 1.05A / C2 HA-III@T6 2.8A / Niwalker NWK600N1/ UF WF-501B / Balder SE-2@U3 3.04A / Shadov TC500 / SF M9
delux
Posty: 91
Rejestracja: wtorek 21 cze 2011, 20:31
Lokalizacja: Kielce

zakup w sklepie Ledsupermall.com

Post autor: delux »

W dniu 24 kwietnia kupiłem kilka rzeczy w sklepie Ledsupermall.com i dzisiaj 22 maja prawie po miesiącu czekania na przesyłkę zjawiła się listonosz z ładnie zapakowaną przesyłką . Czyli mniej więcej jak czas oczekiwania jak z dx.com. W dniu wysyłki przesyłają nr listu i adres strony gdzie możemy ją niby śledzić bo po wylocie z chin niestety na naszej poczcie w śledzieniu przesyłka się nie pojawia i zostaje tylko czekanie na listonosza.
kowjanko
Posty: 64
Rejestracja: wtorek 21 cze 2011, 21:59
Lokalizacja: Toruń

Post autor: kowjanko »

To może ja się dorzucę: manafont.com, zamówienie złożone 18.05. a dzisiaj tj. 28.05 paczka u mnie w domu. Co prawda dopłaciłem 2$ do przesyłki "air mail" ale warto było. Pakowanie standardowe: każdy element w folię bąbelkową i całość w kopertę bąbelkową. Nic nie zostało uszkodzone. Tracking działa także w Polsce.
gregor10
Posty: 12
Rejestracja: piątek 08 paź 2010, 17:06
Lokalizacja: jkst

Post autor: gregor10 »

zakupiłem dropa z manafont, osławiony xml 3 trybowy, powiem tak wysyłka bardzo szybka, dropa dostałem w przeciągu 1,5tyg od wysyłki , bardzo mile zaskoczony tym faktem - gdyż przesyłke wziąłem nierejestrowaną - bo do rejestrowanej trzeba bylo doplacic 2usd przez co nie opłaciło by się sprowadzanie z chin.
w gratisie dostałem crystal mud - takie granulki ktore po wrzuceniu do wody rosną w galaretowane kulki jako ozdoba etc
manafont robi dobre wrażenie na pewno.

polecam 100% ten sklepik
Awatar użytkownika
mihas
Posty: 145
Rejestracja: środa 27 sty 2010, 00:14
Lokalizacja: Mińsk Maz.

Post autor: mihas »

Nadszedł finał mojej historii z darmowym tailcapem do CQG S1 z CNQG : w mailu zapewniali, że wyślą darmowy tailcap, ale chyba jednak nie odróżniają "tailcap" od "switch" i dziś zamiast jednej zakrętki dostałem dwa darmowe włączniki... :roll: ( a dla jasności zaznaczyłem, że chodzi mi o metalową część dokręcaną z tyłu latarki, nie o włącznik bo ten był już w oryginalnym pudełku w zapasie). Teraz mam w sumie 3 włączniki do latarki bez dupki... No cóż, przynajmniej się starali, chyba nie będę już zawracał im głowy tą sprawą.

Swoją drogą, to nie pierwszy raz kiedy źle zinterpretowali moje maile. Kiedyś chwilę po zamówieniu latarki zapytałem czy mogę jeszcze zmienić wersję diody z CW na NW (przeoczyłem możliwość takiego wyboru przy zakupie). Po kilku dniach otrzymałem odpowiedź, że tak jak chciałem, obie wersje już do mnie lecą... :o a nie zdążyłem jeszcze nawet zapłacić za drugą sztukę - to dopiero zaufanie do klienta ;) . To i tak jeszcze nic, bo w rezultacie dostałem 2 identyczne latarki, obie z diodą NW... :?: .

Tak na marginesie to mój angielski jest dość dobry i staram się pisać do nich jak najprościej, żeby uniknąć takich nieporozumień. Generalnie obsługa jest miła, ale radzę uważać na każde słowo w kontaktach z nimi, bo ich interpretacja jest trudna do przewidzenia i można się później zdziwić przy otwieraniu paczki :)
Macio
Posty: 15
Rejestracja: niedziela 28 gru 2008, 23:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Macio »

kowjanko pisze:To może ja się dorzucę: manafont.com, zamówienie złożone 18.05. a dzisiaj tj. 28.05 paczka u mnie w domu. Co prawda dopłaciłem 2$ do przesyłki "air mail" ale warto było. Pakowanie standardowe: każdy element w folię bąbelkową i całość w kopertę bąbelkową. Nic nie zostało uszkodzone. Tracking działa także w Polsce.
Potwierdzam i polecam zamówiłem www.manafont.com latarkę z ogniwem, i dosłownie expres, po 10 dniach latareczka była w domu, + gratis jakieś kuleczki
Podobnie z kaidomain.com zamawiałem drivery i przyszły bez problemu,
mała rado odnośnie anulacji zamówienia w kaidomain.com nie można zrobić tego z automatu, trzeba wysłać maila, reakcja natychmiastowa i kasa oddana na paypal :smile:
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

Zamówienie z solarforce-sales konkretnie SF x3 i latarka po 7 dnich u mnie :o

Polecam :)
elektroda.pl
ODPOWIEDZ