Naprawa Myo XP w Krakowie

Oświetlenie montowane na głowie
lenorak
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 18 lut 2013, 15:37
Lokalizacja: Kraków

Naprawa Myo XP w Krakowie

Post autor: lenorak »

Witam serdecznie użytkowników forum. Zwracam się z prośbą o pomoc w naprawie Myo XP. Po przypaleniu kabla, wycięciu uszkodzonego kawałka oraz połączeniu do kupy, czołówka przestała świecić. Ponieważ nie mam zielonego pojęcia o elektronice przeszukałem google i wszelkie fora w poszukiwaniu pomocy w naprawie. Niestety nie przyniosło to skutku. Może ktoś z forum mógłby pomóc naprawić lub znałby kogoś z Krakowa lub skądinąd, ale chętnego do odebrania latarki przesłanej pocztą? Z góry wielkie dzięki
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

lenorak, witaj. Lokalnie to chyba Tonio, zapytaj czy pomoże.
Z wysyłką z pewnością kogoś u nas znajdziesz :)
lenorak
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 18 lut 2013, 15:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: lenorak »

Dzięki, wysłałem zapytanie, a w razie co czekam na ewentualną pomoc zamiejscową :)[/hide]
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5040
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Też mogę się nią zająć. Mody także robię > http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t=9654 ;)
lenorak
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 18 lut 2013, 15:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: lenorak »

Dzięki za propozycje pomocy, będę się kontaktował na dniach (jak czas pozwoli na coś więcej niż post). Przywracacie wiarę w ludzi :)
expedi
Posty: 1
Rejestracja: środa 25 wrz 2013, 10:24
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: expedi »

Witam.
Czy moge prosić o jakieś namiary na magików którzy reanimują czołówki myo xp?
(podobnie jak kolega przelutowałem kabelek bo się urwał i teraz niedokończa działa)

moj e-mail nagorek@gmail.com
kros
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 15 cze 2014, 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kros »

W związku z tym, iż jest to mój pierwszy post na tym forum, Witam serdecznie wszystkich użytkowników :)
Podpiąłem się do tego tematu, gdyż szukam osoby, która naprawia i moduje latarki myo xp? chodzi mi o wymianę przepalonego kabelka i diody. Ja sam w tych sprawach za bardzo nie kumam. Dzięki z góry za okazaną pomoc ;)
ODPOWIEDZ