Dostęp do działu Sprzedam

...sprawy techniczne i organizacyjne dotyczące forum...propozycje, uwagi, wnioski, pochwały ;-)...etc
sowa540

Dostęp do działu Sprzedam

Post autor: sowa540 »

Witam, nie wiem czy jest to odpowiednie miejsce do zadania tego pytania ale. mam kilka latarek praktycznie nowych wszystko oryginał i dowody zakupu ale nie mogę dodać tematu w dziale sklep sprzedaż bo dostaję info że tylko użytkownicy z uprawnieniami dostępu mogą pisać tematy na tym forum. Proszę o pomoc gdzie dodać wątek bo nie udzielałem się na forum wcześniej. Pozdrawiam
[ElSor] Proszę o poprawne pisanie, z użyciem znaków interpunkcyjnych.
Ostatnio zmieniony niedziela 01 cze 2014, 21:34 przez sowa540, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

Witamy,
sowa540 pisze:Proszę o pomoc gdzie dodać wątek bo nie udzielałem się na forum wcześniej. Pozdrawiam
Na allegro albo OLX.pl.

Wiesz sowa540, bez urazy ale to forum nie jest portalem handlowym. Owszem jest sklepik, ale korzystamy z niego bardziej jak z bazarku kolekcjonerskiego, niż jak z portalu handlowego. Jeśli nie spełnisz warunków, określonych regulaminem, nie możesz sprzedawać w sklepiku. Te 15 postów to też nie wszystko, bo szybkie ich nabijanie na siłę, w wiadomym celu, również nie jest mile widziane. Takie tu mamy zasady i jest nam z nimi dobrze, jeśli komuś nie pasują - trudno, na siłę trzymać nie będziemy.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5040
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

sowa540, jeśli zarejestrowałeś się na forum tylko z myślą o sprzedaży to się nieco przeliczyłeś. To forum to nie stragan za rogiem a miejsce do prowadzenia kulturalnych rozmów. Jak zajdzie taka potrzeba, to oczywiście można sobie coś sprzedać, kupić lub wymienić. Od prowadzenia sprzedaży są specjalne serwisy jak np te, o których wspomniał Zbychur a ze swojej strony dodam jeszcze ebay.pl oraz swistak.pl.
ODPOWIEDZ