Szeroka czołówka

Oświetlenie montowane na głowie
filemonq
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 10 lis 2013, 15:05
Lokalizacja: Siedlce

Szeroka czołówka

Post autor: filemonq »

witam kolegów i koleżanki latarników :mrgreen: ,
za kilka dni mój papcio ma 50 urodziny i chciałbym mu sprezentować jakąś fajną czołówkę. Tata na co dzień jest kierowcą zawodowym, a w weekendy wędkarzem, więc raczej przyda się coś świecącego szeroko. Dodam tylko, że ów tata miał już okazję poznać magię cree leda. Bawił się moimi latarkami (kiedyś miałem drugą wersje mactronica scream'a, a aktualnie Convoy S6 XM-L2 950lm), więc chciałbym żeby był usatysfakcjonowany poziomem świecenia. Raczej jestem zainteresowany czymś zasilanym 18650- jednak chyba bardziej mi odpowiada ta forma zasilania niż AA czy AAA. Chciałbym się zmieścić w 150zł, bo do tego trzeba będzie dokupić jeszcze jakąś ładowarkę i akumulatorki. Możecie polecić coś w tej kwocie? W grę wchodzą również czołówka już po modach. Sam raczej mimo zdolności manualnych i pewnego zaplecza sprzętowego moda się nie podejmę, bo z racji pracy nie za bardzo mam na to czas. Aktualnie po przewertowaniu tematów o czołówkach, moją uwagę przykuła czołówka Nitecore HC50 (cena trochę poza progiem, ale jak nie będzie nic innego ciekawego w tej kasie to skusze się na nią). Macie może jeszcze coś godnego polecenia? Ewentualnie może ktoś się chce pozbyć jakiejś modowanej czołówki?
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5040
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

filemonq
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 10 lis 2013, 15:05
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: filemonq »

ciekawa propozycja, jednak trochę kiepsko z dostępnością w krótkim okresie czasu
rafalklis
Posty: 888
Rejestracja: niedziela 15 lut 2009, 23:53
Lokalizacja: Busko Zdrój
Kontakt:

Post autor: rafalklis »

Crelant CH10 XM-L2 w forumowym sklepiku za 99 zł. Może nie jest to rewelacja, ale powinna wystarczyć.
Ja polecam Nitecore HC50. Poza sporą wagą ma same zalety.
ODPOWIEDZ