Beamshoty Romisen RC-T6 po małym modzie

...czyli nasze światełka okiem obiektywu... Tu chwalimy się naszymi latareczkami i wszystkim innym , co rozświetla nasze życie ;-)
Awatar użytkownika
tboniasty
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 08:11
Lokalizacja: Łopole

Beamshoty Romisen RC-T6 po małym modzie

Post autor: tboniasty »

Prezentuję szanownemu gronu Światełkowców, jak świeci RC-T6 po wpakowaniu do środka sku.26106 :)
Chciałbym z tego miejsca podziękować ElSor'owi za posprzątanie bajzlu, który narobiłem przy diodach i udostępnienie włączniczka, który uciąga nowe prądy zasysane przez światełko.

Zdjęcia wykonane są jak widać na leśnej drodze. W odległości 130m stoi moja Vitara - w nią celowałem. Fotki wykonane są przy ustawieniu ISO 200, F/3.2 i czasie 0.8" (dobrane za radą kolegi, o którym wspomniałem już powyżej) - moim skromnym zdaniem odzwieciedlają co odbierało moje oko.

Fotka referencyjna:
Obrazek

Tryb HI:
Obrazek

Tryb MID:
Obrazek

Tryb LOW:
Obrazek

Światełko z "latarki" Samsunga Solid B2100:
Obrazek

Tutaj tryb HIGH dla ustawień, które natknąłem się na forum (F/3.5, czas 2s, ISO 200):
Obrazek

Przy przeglądaniu w domu zdjęć, jedno zupełnie mnie zaskoczyło :o
To pewnie zrobiły One
Obrazek

W drodze dwa kolejne światełka (pojedyncze Q5 i MC-E) - postaram się dodać ich identyczne beamshoty + z Ultrafire WF-606A na P4...
Obrazek
P_iter
Posty: 98
Rejestracja: poniedziałek 04 sty 2010, 17:11
Lokalizacja: Warszawiak

Post autor: P_iter »

Szkoda, że nie mamy porównania z nominałem. Ja ze swoim RC-T6 poddałem się już na etapie rozkręcania.
Pozdrawiam
P_iter
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

nominał mam nie modowany, jak kiedyś wreszcie wyjdę do lasu w nocy mogę spróbować zrobić podobną fotę. Cieszę się, że włącznik dobraliście, niestety nie znalazłem w swoich gratach takiego o jakim myślałem....sorry Tboniasty :-(
Awatar użytkownika
tboniasty
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 08:11
Lokalizacja: Łopole

Post autor: tboniasty »

Ależ nic się nie stało ;-)

Też trochę żałuję, że nie mam fotek "sprzed". Jak czytałem przed zakupem, najmocniej latarka świeciła dla 3-4x16340 i w takiej konfiguracji też jej używałem. We własnym odczuciu efekt po modzie jest zbliżony ale może to być złudne odczucie. Wg pomiarów Sławka, w trybie HI, w diody idzie 0,65A. Sterownik jest przewidziany na 5szt diod ale jak widać uciąga też 6 egzemplarzy. Nie podpuszczajcie mnie, żeby jedną wyciąć ;-)

Najbardziej cieszy mnie fakt, że w końcu pozbyłem się konieczności noszenia ze sobą woreczka z całą kupą 16340...
Obrazek
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

tboniasty pisze:Najbardziej cieszy mnie fakt, że w końcu pozbyłem się konieczności noszenia ze sobą woreczka z całą kupą 16340...
to fakt, też nosiłem ;-)
A fotka "światełkowa" extra :mrgreen:
tobias1
Posty: 55
Rejestracja: środa 28 gru 2011, 23:41
Lokalizacja: Lublin

Post autor: tobias1 »

A może by z tej "światełkowej" fotki zrobić logo? Klimatyczne.
Awatar użytkownika
Nightmare
Posty: 1263
Rejestracja: sobota 26 lut 2011, 00:14
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Nightmare »

Ale górnik :P
MPP-1 / Skyline I / L2P T6 / LL P7 / RC-39@XR-E R2 1.05A / C2 HA-III@T6 2.8A / Niwalker NWK600N1/ UF WF-501B / Balder SE-2@U3 3.04A / Shadov TC500 / SF M9
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5039
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Górnik ale światełko dalej żywe (widziałem je razem z właścicielem przed świętami) :razz:
Mimo swojego wieku nadal dokopie pojedynczym diodom XM-L a może i XM-L2 :mrgreen:
ODPOWIEDZ